Μαΐ 24 2014

ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

μαθΟλα τα ονόματα των μαθητών δημοτικών σχολείων του νομού που διακρίθηκαν σε μαθηματικό διαγωνισμό

Ανακοινώθηκαν από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία τα ονόματα των μαθητών δημοτικών σχολείων του νομού που διακρίθηκαν στον 8ο  Μαθητικό  Διαγωνισμό “Παιχνίδι  και  Μαθηματικά”. Ο διαγωνισμός διεξήχθη υπό την αιγίδα του ΥΠΑΙΘ.
Οι μαθητές που διακρίθηκαν ανά σχολείο είναι:
ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑ ΜΑΘΗΤΟΥ

1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ Ε ΣΙΜΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΦΟΥΚΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

2ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ Ε ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
2ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΣΤ ΖΙΟΥΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

1ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ Ε1 ΑΒΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ
1ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΕΡΟΚΩΣΤΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ
1ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ Ε2 ΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ – ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
1ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΠΛΗΣΙΩΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
1ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΣΤ1 ΝΕΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
1ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΣΤ2 ΠΑΠΠΗ ΕΛΛΗ

2ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ Ε ΑΝΤΑΡΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
2ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ Ε ΒΟΥΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΣΤ1 ΔΗΜΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΣΤ2 ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΦΕΤΑΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
3ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΟΥΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ
3ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΤΡΙΚΟΥΠΗ ΕΛΕΝΑ

Δ.Σ. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ Ε ΝΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Δ.Σ. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ ΣΤ ΚΟΥΚΟΥΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Ε1 ΔΙΧΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Ε2 ΣΑΜΑΡΑ ΑΜΑΛΙΑ
1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤ1 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤ2 ΛΑΚΕΡΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Ε1 ΤΑΧΑΤΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
2ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Ε2 ΑΛΒΙΖΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
2ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Ε3 ΤΖΟΜΑΚΑ ΧΡΥΣΑ
2ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤ1 ΠΑΡΑΦΟΡΟΥ ΜΥΡΤΩ
2ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤ2 ΛΕΚΑΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ε ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΤ ΜΑΝΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΚΠ/ΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ε ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΕΚΠ/ΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΕΚΠ/ΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΤΣΙΟΓΓΑ ΦΑΙΗ
ΕΚΠ/ΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΡΙΖΟΣ ΝΤΑΝΙ
ΕΚΠ/ΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΕΚΠ/ΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΚΠ/ΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤ ΣΚΟΥΛΑΡΙΓΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΕΚΠ/ΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΕΚΠ/ΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΖΩΗ
ΕΚΠ/ΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΤΖΕΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΕΚΠ/ΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ
ΕΚΠ/ΡΙΑ Ν. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

Δ.Σ. ΕΥΥΔΡΙΟΥ ΛΟΦΟΥ Ε ΒΑΛΤΕΡΙ ΜΑΡΙΑ
Δ.Σ. ΕΥΥΔΡΙΟΥ ΛΟΦΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΒΗΣΣΑΡΗΣ
Δ.Σ. ΕΥΥΔΡΙΟΥ ΛΟΦΟΥ ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ
Δ.Σ. ΕΥΥΔΡΙΟΥ ΛΟΦΟΥ ΣΤ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Δ.Σ. ΕΥΥΔΡΙΟΥ ΛΟΦΟΥ ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΙΔΙΩΤ. Δ.Σ. ΜΑΙΡΗΣ ΡΑΠΤΟΥ Ε1 ΚΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΙΔΙΩΤ. Δ.Σ. ΜΑΙΡΗΣ ΡΑΠΤΟΥ Ε2 ΝΤΡΙΓΚΟΓΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΙΔΙΩΤ. Δ.Σ. ΜΑΙΡΗΣ ΡΑΠΤΟΥ ΣΤ1 ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΔΙΩΤ. Δ.Σ. ΜΑΙΡΗΣ ΡΑΠΤΟΥ ΣΤ2 ΜΕΤΑΞΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δ.Σ. ΚΡΑΝΕΑΣ Ε ΜΙΧΑΛΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ
Δ.Σ. ΚΡΑΝΕΑΣ ΣΤ ΚΟΝΙΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Δ.Σ. ΚΡΑΝΕΑΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Δ.Σ. ΚΡΑΝΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΤΣΙΩΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΚΑΛΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΕΡΑΦΕΙΜ
1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΖΗΓΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ
1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ3 ΝΤΟΜΠΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
1ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΗΛΙΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ
2ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΡΕΪΤΑΝ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ
2ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΓΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΑΚΚΑ ΑΓΑΘΗ

3ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΒΑΪΟΣ
3ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
3ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
3ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ ΝΑΣΙΚΑΣ ΠΗΛΕΑΣ
4ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

5ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
5ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΤΣΙ ΡΟΑΛΜΠΑ
5ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΔΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
5ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΔΟΥΓΚΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
5ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΑΤΖΕΛΑ ΑΡΕΤΗ
5ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

7ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
7ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΣΙΓΕΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΕΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ
11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΚΡΙΒΗ
11ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

12ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΜΙΖΙΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
12ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΣΤΑΘΙΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
12ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
12ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΣΙΩΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΗΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ
13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΙΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε3 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ
13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ
13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ3 ΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
13ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

14ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΓΚΙΟΝΑ ΑΝΤΕΤΑ
14ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΤΣΙΤΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ
14ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
14ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΠΡΟΒΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

15ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΕΛΗ ΕΛΕΝΗ
15ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΥΡΣΟΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΣΙΑ
15ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΔΙΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
15ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΤΟΥΣΙΟΥ ΑΛΙΚΗ
16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΓΚΟΥΘΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΜΠΑΚΑΛΗ ΕΥΗ
16ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ3 ΦΑΡΑΣΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΒΕΡΥΚΟΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17ο Δ,Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΜΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΚΟΥΤΣΙΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΚΑΣΤΑΝΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ
17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
17ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

18ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΜΠΙΡΙΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
18ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ
18ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ ΞΥΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

20ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΟΝΔΡΟΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
20ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΑΛΕΒΙΖΟΥ – ΣΤΑΜΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ
21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ – ΣΤΕΦΑΝΟΣ
21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΓΓΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
21ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

22ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΔΟΥΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
22ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΜΠΡΟΥΖΑ ΑΘΗΝΑ
22ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
22ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΤΣΙΑΜΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
22ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΣΟΥΛΟΥΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
22ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΡΟΥΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

23ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΜΑΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ
23ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΓΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
23ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΜΠΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
23ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΣΑΒΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΑΝΝΑ
23ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΜΠΡΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
23ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ3 ΚΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΚΡΑΙΚΑ ΕΛΕΝΗ

26ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ
26ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΑΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΚΑΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
26ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΡΑΓΚΟΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ
26ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΜΠΟΥΛΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
26ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΚΛΕΦΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
26ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
26ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΤΖΗΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
26ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΤΣΑΡΑ ΕΛΕΝΗ

30ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
30ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΑΞΟΥΡΙΣΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
30ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
30ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΑΓΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ
30ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

31ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

32o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε ΠΑΝΤΕΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
32o Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ ΖΑΚΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΕΩΡΓΑΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΕΩΡΓΑΤΖΙΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΙΑΚΟΥΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΜΗΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΙΛΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
33ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

36ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
36ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΠΑΠΑΣΤΑΪΚΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

39ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε3 ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
39ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΜΑΚΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

41ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε ΝΤΡΟΓΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
41ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
41ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
41ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΣΟΥΙΝΚΕΛΣ ΑΘΗΝΑ – ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
42ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

43ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
43ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
43ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΣΙΑΓΚΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
43ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
43ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

44ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε1 ΚΑΡΑΣΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ
44ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ Ε2 ΧΑΤΖΗ ΖΩΗ
44ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ1 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΒΑΪΟΣ
44ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
44ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
44ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤ2 ΟΙΧΑΛΙΩΤΗ ΚΛΑΙΡΗ
44ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΕΡΦΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
44ο Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Δ.Σ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ε ΛΙΤΑΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Δ.Σ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ ΛΙΤΑΙΝΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
Δ.Σ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΛΙΤΑΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Δ.Σ. ΚΙΛΕΛΕΡ Ε ΜΑΡΑΓΓΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Δ.Σ. ΚΙΛΕΛΕΡ ΣΤ ΝΑΧΑΜΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

Δ.Σ. ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ E ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Δ.Σ. ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ ΣΤ ΔΑΛΔΑ ΑΝΝΑ
Δ.Σ. ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Δ.Σ. ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δ.Σ. ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ ΦΕΤΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ – RIGEST

Δ.Σ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ Ε ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Δ.Σ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ ΑΓΝΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
Δ.Σ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
Δ.Σ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΠΡΙΦΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Δ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΤ1 ΣΤΑΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Δ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΒΑΊΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
Δ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΤ2 ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1ο Δ.Σ. ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΣΤ ΓΚΑΣΔΡΟΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
1ο Δ.Σ. ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ ΖΑΡΚΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Δ.Σ. ΠΥΡΓΕΤΟΥ Ε1 ΝΤΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ Ε1 ΜΩΡΑΊΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ Ε2 ΣΕΛΕΜΑΪ ΑΝΕΣΤΗ
Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ ΣΤ1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ ΣΤ2 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ
Δ.Σ. ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ ΠΑΠΑΛΙΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Δ.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Ε ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
Δ.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΣΤ1 ΧΑΤΖΗΜΙΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Δ.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΤΣΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Δ.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Δ.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΣΤ2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ

1ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ Ε ΠΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΣΤ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΠΛΙΑΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
1ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΡΕΒΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ Ε1 ΚΟΥΓΙΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
3ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ Ε2 ΓΚΟΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
3ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΣΤ ΤΖΟΥΧΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

5ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ Ε ΒΑΝΗΣ ΣΟΛΩΝ
5ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΜΑΚΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΜΙΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
5ο Δ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΣΤ ΤΣΙΟΛΕΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

3ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ Ε ΠΟΥΛΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ- ΜΑΡΙΑ
3ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΧΑΜΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ
3ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΣΤ1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
3ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΘΛΙΒΕΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΣΤ2 ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΗΣ Blog


Αρέσει σε %d bloggers: